KONST / Litografier / Färglitografi 10357853
*
nr 1035 7853
Karl MÃ¥rtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Karl Mårtens (f. 1956), måsfågel, bladets mått: 44x30
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 20:12:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 18:05:18
1
1.200 kr
2/5 20:06:18
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl mårtens litografi litografier litografiskt blad måsfågel svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Karl MÃ¥rtens
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
nr 1035 7853
Karl MÃ¥rtens
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Karl Mårtens (f. 1956), måsfågel, bladets mått: 44x30
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/5 18:05:18 | 1 | 1.200 kr |
| 2/5 20:06:18 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl mårtens litografi litografier litografiskt blad måsfågel svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



